Podziel się
Puenta
Co jeszcze


Wasze Pociechy!

Miłość jest dzieckiem.

Ze szczerą radością gościmy w naszym ośrodku najmłodszych Gości, którzy wnoszą tyle życia i pozytywnej energii, bawiąc się na naszym rozległym terenie. Dla nich przygotowaliśmy plac zabaw z hamakiem zarówno dla dzieci jak i dla rodziców, stół do Ping-Ponga oraz do dyspozycji wszystkich Gości bilard w recepcji. Zimą można bezpłatnie wypożyczyć sanki i zjeżdżać po specjalnie przygotowanych torach na terenie naszego ośrodka.

Na życzenie bezpłatnie udostępniamy foteliki do karmienia oraz wanienki. Za jednorazową opłatą w wysokości 40 złotych wyposażymy apartament w łóżeczko turystyczne z świeżą pościelą. 

Fiona i Figa

A oto Gospodarze Waszych czteronogich towarzyszów. Kto już nas odwiedził, zapewne poznał Fionę i Figę. Kochamy zwierzęta. Z przyjemnością poznajemy czteronogich pupili naszych Gości (gościliśmy już psy, koty i żółwie). Zwierzęta są u nas bardzo mile widziane. Nasz ośrodek zlokalizowany jest w bezpośredniej bliskości z naturą – przylega do górskiego potoku i przepięknych lasów Beskidu Sądeckiego. Posiadamy rozległy teren z łąką i lasem, ze ścieżkami spacerowymi, stanowiącymi doskonały wybieg dla Waszych pupili.

Za pobyt zwierząt pobieramy jednorazową opłatę w wysokości 20zł.

Ognisko

W zacisznym miejscu, na skraju lasu, przy górskim potoku przygotowaliśmy dla naszych Gości palenisko, które zarówno latem jak zimą tworzy niesamowitą aurę do biesiadowania przy ogniu w towarzystwie uroczych okoliczności przyrody. Drewno i rozpałki są przygotowane. Krótko mówiąc, ruszt tylko czeka, aby wrzucić na niego odpowiednie smakołyki. Oczywiście nasi Goście korzystają z tego miejsca bezpłatnie.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00 i kończy o 11.00.

Na terenie ośrodka znajdują się parkingi. Dla każdego apartamentu przeznaczyliśmy jedno miejsce postojowe. 

Poniżej podajemy numer konta do wpłaty zadatków lub rozliczenia pobytów:

Bank PKO BP
Nr rachunku 72 1020 3453 0000 8302 0064 6513
Ewa Bielecki
ul. Czarny Potok 39B
33-380 Krynica-Zdrój